Poręczna i wydajna latarka olight s2 baton xm-l2

latarka olight s2 baton xm-l2 w ręku

Kompletując ekwipunek w podróż, która odbędzie się w bardzo różnych warunkach, nie można zapomnieć o takim akcesorium jak poręczna i wytrzymała latarka. Jest ona niezastąpiona w bardzo wielu sytuacjach, nie może więc jej zabraknąć w plecaku czy torebce.

Latarka olight s2 baton xm-l2

Model ten został stworzony z myślą o nawet bardzo ekstremalnych warunkach. Przede wszystkim silna i wydajna dioda, która pozwala uzyskać zasięg światła nawet do 142 metrów. W zależności od preferencji, a nawet dla szczególnej wygody, może być zasilana zarówno bateriami, jak i akumulatorem. Dzięki temu zyskuje się dodatkowe zasilanie, gdy z różnych przyczyn zabraknie baterii. Na uwagę zasługuje również jej profesjonalna obudowa, która chroni przed takimi czynnikami jak zanurzenie w wodzie na 1,5 metra czy upadek z wysokości.

Zaawansowana elektronika i funkcjonalne dodatki

latarka olight s2 baton xm-l2Latarka olight s2 baton xm-l2 posiada zaawansowaną elektronikę, dzięki czemu między innymi dioda jest chroniona przed przegrzaniem. Można więc być pewnym, że w trudnych sytuacjach sprawny mechanizm zadba o jej wydajność i żywotność. Poza tym posiada szereg praktycznych i funkcjonalnych rozwiązań, które m.in. chronią przed włączeniem się latarki w plecaku czy kieszeni i umożliwiają przyczepienie jej do metalowych elementów, dzięki czemu może służyć jako praktyczna lampa. Choć sprawdzi się przede wszystkim w trudnych warunkach, to warto mieć ją pod ręką w torebce czy samochodzie, tym bardziej że jest ona niewielka i bardzo poręczna.

By nie szukać w sklepach stacjonarnych, warto sprawdzić ofertę w sklepach internetowych z ekspresową wysyłką jak hobby4men (https://www.hobby4men.com/latarka-olight-s2-baton-xm-l2.html) gdzie dodatkowo cena jest bardzo przystępna.