Broń hukowa – ile kosztuje i gdzie ją kupić?

Jeśli nie czujemy się bezpiecznie i uważamy, że gaz pieprzowy, czy paralizator to za mało, a nie dostaliśmy pozwolenia na broń, możemy kupić broń hukową z nabojami do 6 mm – nie będziemy potrzebować na nią zezwolenia.

Ile kosztuje broń hukowa?

W zależności od jakości wykorzystanych materiałów, oraz stylu wykonania ceny tego rodzaju broni wahają się mniej więcej od 200 do 600 zł. W porównaniu do kosztów zakupu gazów, czy paralizatorów może się wydawać, że jest to dosyć wysoka cena, należy jednak pamiętać, że żeby użyć któregoś z nich, musimy znaleźć się dość blisko napastnika, sygnał dźwiękowy z broni może go natomiast skutecznie wystraszyć z dużej odległości.

Gdzie dokonać zakupu broni hukowej?

Lepiej zrezygnować z kupowania jej na bazarach, czy podejrzanych stoiskach, na których ceny będą pewnie atrakcyjniejsze. Jakość wykonania, a co za tym idzie bezpieczeństwo użytkowania takiej broni mogą być jednak na dość wątpliwym poziomie. Zdecydowanie lepiej jest dopłacić 100 zł i postawić na profesjonalny sklep, w którym nie tylko kupimy towar pewny, ale również zostaniemy poinstruowani, w razie potrzeby, odnośnie użytkowania oraz środków bezpieczeństwa. Odpowiednio przeszkolone osoby na pewno pomogą nam też dobrać odpowiedni rodzaj broni do naszych potrzeb. Dziś można kupić broń nawet przez internet i jest to jakaś opcja, jeśli będzie to nasza kolejny zakup, w przypadku pierwszych zakupów najlepiej znaleźć sklep stacjonarny, w którym pracownicy będą mogli odpowiedzieć od razu na wszystkie nasze pytania i wątpliwości.